PK straat junioren 2017

Nout Koehorst, Tom Eppink, Susan van der Aa en William Hobbelink beste junioren.

Op zondag 28 mei 2017 traden 61 junioren aan op de Venweg in Noord Deurningen voor de strijd om het straatkampioenschap. De jongste klasse (t/m 8 jaar) gooide een afstand van 300 meter en had zelfs twee winnaars. Zowel Nout Koehorst (Nooit Gedacht) als Tom Eppink (Beuningen) hadden 4 schoten en nog 45,50 meter over. De 500 meter werd het beste afgelegd door Susan van der Aa (Beuningen) in 6 schoten en nog ruim 106 meter over. De oudste categorieën gooiden 800 meter en deze werd nipt gewonnen door William Hobbelink (Beuningen).

De totaaluitslag:

VER VOORNAAM NAAM groep aantal meters schoten meters plaats
NG Nout Koehorst 8jr ej 300 4 45.5 1
BE Tom Eppink 8jr ej 300 4 45.5 1
NG Rosan Bodde 8jr ej 300 5 12.5 3
NG Milan Ten Thije Boonkamp 8jr ej 300 5 11 4
BE Jan Hoonberg 8jr ej 300 5 4 5
NG Luna Koopman 8jr ej 300 6 61.65 6
NG Tess Meijer 8jr ej 300 6 11.6 7
OS Mayke De Lange 8jr ej 300 6 5.25 8
BE Sorel Huurman 8jr ej 300 8 35.4 9
NG Luuk Meijer 8jr ej 300 8 20.75 10
NG Tygo Koopman 8jr ej 300 8 3.75 11
BE Nick Berendsen 8jr ej 300 9 7.5 12
NG Tim Lohuis 9-10 jr 500 6 93.35 1
DB Thijs Groener 9-10 jr 500 6 40.85 2
NG Tim Koehorst 9-10 jr 500 7 112 3
NG Demi Koopman 9-10 jr 500 7 10 4
NG Ilse Ten Thije Boonkamp 9-10 jr 500 8 45.05 5
NG Daan Oude Griep 9-10 jr 500 9 45.1 6
NG Wessel Peters 9-10 jr 500 13 24.2 7
NG Sjoerd Peters 9-10 jr 500 15 56 8
BE Susan Van der Aa 11-12 jr 500 6 106.7 1
BE Britt Rolink 11-12 jr 500 6 63.9 2
BE Maria Hoonberg 11-12 jr 500 6 53.35 3
NG Matijn Bodde 11-12 jr 500 6 45.75 4
BE Mathijs Van der Aa 11-12 jr 500 6 45.55 5
NG Milan Lucas 11-12 jr 500 6 35.8 6
NG Fons Schulte 11-12 jr 500 6 18.85 7
OS Thijs Meijer 11-12 jr 500 7 85.45 8
NG Harm Olde Dubbelink 11-12 jr 500 7 80.2 9
OS Karsten Lansink 11-12 jr 500 7 0.35 10
DB Nienke Groener 11-12 jr 500 8 45.15 11
BE Coen Evering 11-12 jr 500 8 22.4 12
OS Patrick Lansink 11-12 jr 500 9 66.5 13
BE Elisa Roelofs 11-12 jr 500 10 47.55 14
OS Robin Kloese 11-12 jr 500 12 59.4 15
NG Se Mon Way Sein 13-14 jr 800 7 80.3 1
NG Karlijn Greven 13-14 jr 800 8 9 2
BE Maarten Hoonberg 13-14 jr 800 9 61.8 3
OS Tim Borggreve 13-14 jr 800 10 93.7 4
DB Femke Groener 13-14 jr 800 10 11.8 5
NG Teun Olde Dubbelink 13-14 jr 800 11 102.6 6
OS Dion Meijer 13-14 jr 800 11 69.8 7
OS Anne-Fleur De Lange 13-14 jr 800 11 22.2 8
NG Wout Schulte 13-14 jr 800 14 12.6 9
NG Roel Schulte 13-14 jr 800 15 36.8 10
OS Patrick Rekers 15-16 jr 800 6 21.3 1
BE Lucas Hobbelink 15-16 jr 800 7 35 2
BE Daan Rolink 15-16 jr 800 7 31.8 3
NG Mike Bodde 15-16 jr 800 8 32.8 4
OS Jessica Rekers 15-16 jr 800 8 1.2 5
NG Thi Soe Eh Sein 15-16 jr 800 9 60 6
BE Harm Hobbelink 15-16 jr 800 9 46.6 7
BE William Hobbelink 17-18 jr 800 6 25.8 1
BE Bas Zanderink 17-18 jr 800 7 111 2
NG Siebe Van Bentem 17-18 jr 800 7 9 3
NG Lars Teggeler 17-18 jr 800 8 119.8 4
NG Ramon Stevelink 17-18 jr 800 9 96.7 5
BE Bjorn Rikkink 17-18 jr 800 9 35.6 6
BE Thijmen Rikkink 17-18 jr 800 10 131.7 7
BE Joost Hoonberg 17-18 jr 800 11 37.4 8
BE Cas Steunebrink 17-18 jr 800 11 17.7 9

Reageren is niet mogelijk